Sme tu zas

Ahoj všetci,

máme tu pre vás nachystané super poprázdninové prekvapenie v podobe našich 3 skvelých časákov. Pýtate sa akých? No predsa Malynár - pre našich najmenších (štvrtákov - šiestakov na ZŠ), MATIK - pre tých vyzretejších (siedmakov - deviatakov) a STROM - pre starých matadorov (stredoškolákov).

Vravíte si, že naše združenie je super a časopisy ste ešte neotvorili? Tak šup šup to poďme napraviť. A aby kamarátom nebolo smutno, že prichádzajú o niečo tááák super, tak ich odkážte tiež na naše stránky.

Tak a naspäť k veci. Časopisy si môžete pozrieť aspoň v elektronickej verzii priamo TU. Isto ste si všimli, že termíny sa už blížia (10.10. pre Malynár a STROM a 17.10. pre MATIK), tak nezaháľajte a vrhnite sa do riešenia hneď teraz.

Keď hľadáte už len príklady, tak Malynár, MATIK aj STROM nájdete zhrnutý na týchto stránkach, cez ktoré viete svoje riešenia už rovno aj odovzdávať.

Tešíme sa na starých aj nových riešiteľov a samé pekné riešenia.

Nestrácajte nádej - držíme vám palce :)

Počet komentárov: 0

Aktuality

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(22. máj 2020)

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(28. máj 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Koniec zimného semestra
Zimný semester nám už skončil a tých najlepších z vás čaká sústredenie. Ak sa vám podarilo medzi nich prebojovať, nezabudnite vyplniť prihlášku.
(22. december 2018)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.