Peter Milošovič

About: Some stuff

Hobbies: Some other stuff

Competitions participated in: STROM

14. miesto

Najlepšie umiestnenie

38

Vyriešené problémy

0

Zúčastnené sústredenia

Percentil pre jednotlivé semestre

Výkon súťažiaceho v danom semestri je reprezentovaný percentilom. Percentil je precentuálny podiel súťažiacich, ktorí dosiahli horší počet bodov ako ty, t.j. ak si dosiahol 75. percentil, tvoje skóre je lepšie než troch štvrtín tvojich spolusúťažiach. Ak si súťažil vo viacerých seminároch, zobrazia sa v grafe osobitne.

Posledné komentáre

 • zo zadania vieme napríklad toto: áčka sú prirodzené čísla, káčko je celé, nezáporné

  postupnosť na konci sú členy novej postupnosti (ktorá je vlastne pôvodná upravená tak, že ku každému členu prirátame káčko) oddelené čiarkou, z ktorých každý je súčtom prirodzeného a celého, nezáporného čísla

  v zadaní určite nechce nikde byť desatinná čiarka, ale uznávam, že sa na to dá pozrieť ako na nekonečný súčet čísel typu ká celé člen pôvodnej postupnosti (len to asi k ničomu nevedie)

  ak som to nevyjasnil dostatočne, pokojne sa spytuj ďalej ;)

  Peter Milošovič, 26. apríl 2015 23:05:32
 • Nemusel nutne dostať trikrát tú istú odpoveď (ale nie je to výlučené). Podstatné je, že vďaka odpovediam, ktoré dostal, zvládol jednoznačne určiť číslo domu.

  Peter Milošovič, 10. október 2015 12:37:23
 • kytica môže pozostávať aj z jedného kvetu (a tým vlastne odpovedáme aj na druhú otázku)

  možností nie je málo, no ak sa riešiteľ neunáhli, tak vie nájsť spôsob ako to šikovne rýchlo spočítať :)

  Peter Milošovič, 10. október 2015 13:36:33
 • Ako už Tomáš správne poznamenal, mail s potvrdením by bol zbytočný, nakoľko ihneď po odovzdaní sa na samotnej stránke eviduje, ktoré príklady boli odovzdané (v sekcii výsledky sa odovzdaný príklad ohodnotí otáznikom až do kým nenahráme naspäť opravené riešenie).

  Opravené (obodované a s komentárom) príklady bude určite možné stiahnuť priamo zo stránky po prihlásení na užívateľský profil, ak sú však uvedené všetky potrebné údaje na zaslanie fyzickej kópie, tak nemáme dôvod to nespraviť.

  Peter Milošovič, 12. október 2015 12:02:14
 • Nakoľko jednak je utorok (a riešenia sa oficiálne spolu vyzdvihnú až vo štvrtok) a jednak bol včera naozaj technický problém so serverom (o ktorých vie viac náš IT špecialista), budeme akceptovať aj preposlané riešenia (ale ak znova mail neprejde, treba možno skontrolovať, či je zadaná správna adresa).
  Za spôsobené komplikácie sa ospravedlňujeme.

  Peter Milošovič, 13. október 2015 19:01:52
 • Ceníme si vytrvalosť a dôveru, výsledok je však naozaj chybný. Zatiaľ sme dospeli k výsledku 262, zajtra sa ho chystáme prerokovať a v prípade úspešného zasadnutia bude príslušný súbor s výsledkami aktualizovaný. Ďakujeme za upozornenie ;)

  Peter Milošovič, 20. október 2015 23:41:07
 • Ahoj Veronika, na tejto stránke je možnosť pýtať sa na zadania priamo pri nich, napravo od znenia úlohy nájdeš v sekcii príklady políčko s nzávom Diskusia. Táto konkrétna otázka tam už odznela, odpoveď na ňu ti však poskytneme aj tuto (nabudúce však naozaj odporúčame diskusiu priamo pri úlohe).

  Peniaze sa zvýšiť mohli a jedna čierna ruža sa považuje za kyticu.

  Peter Milošovič, 19. november 2015 23:34:05
 • ahoj Milan, k tvojej otázke sa nezvládol vyjadriť žiaden z mladších vedúcich a starší sa niekedy venujú viacerým veciam naraz a potom zabudnú

  a síce je po termíne, ale odpovedám:
  z čísel 100 a 199 je susedným len jedno a ja osobne by som ho spomenul, ale úloha je formulovaná tak, že by som nestrhol body, ak by sa na toto číslo pri hľadaní zabudlo

  Peter Milošovič, 25. november 2015 16:02:49

Newsletter

Nenechajte si ujsť akcie, ktoré chystáme a odoberajte náš newsletter!