Vianočný Maxiklub 2019

Tradične v čase vianoc sa bude konať Vianočný Maxiklub, čo je vianočné stretnutie STROMákov! Vítaní sú všetci, účastníci, vedúci, bývalí vedúci a každý, kto má rád strom a stromákov. Stretneme sa 21.12. o 15:00 v miestnosti SJSP19 na PF UPJŠ, Jesenná 5 v Košiciach, ktorá nám bude k dispozícií do 18.00. Okrem seba nezabudnite doniesť aj vianočnú náladu a nejaké fajné jedlo, určite sa zíde :).

Počet komentárov: 0

(22. máj 2020)

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)