Vianočný Maxiklub 2018

Vianoce sa už nebezpečne rýchlo blížia, no vianočné prázdniny prichádzajú ešte skôr! Ak premýšľate nad tým, čo robiť s predprázdninovým voľným časom, neváhajte začať premýšľať o strávení sobotnejšieho poobedia na každoročnom Maxiklube (vianočnom stretnutí STROMákov)! Stretneme sa 22.12.2018 o 14:30 v miestnosti SJSP19 na PF UPJŠ, Jesenná 5, Košice. Okrem seba nezabudnite doniesť aj vianočnú náladu a nejaké fajné jedlo, určite sa zíde :).

Počet komentárov: 0

(18. december 2018)

Po prvej sérii
už máme :) Ale nestrácajte čas a mrknite hneď opravené riešenia, časopis a druhú sériu. Sústredko sa blíži - už 3.2. začíname..