Online Matematický Náboj 2021

Matematický Náboj sa aj tento rok uskutoční v online podobe (tak ako na jeseň), a to už o mesiac - 23. apríla 2021. Online súťaž bude takmer identická tej "klasickej". Každý tím dostane po registrácii prihlasovacie údaje, ktorými sa v deň súťaže prihlási do online systému. Počas samotnej súťaže budú mať tímy dve hodiny na vyriešenie čo najväčšieho množstva príkladov.

V tíme môže byť maximálne 5 žiakov, všetci pritom musia navštevovať rovnakú školu. Súťaž bude mať tento rok tri kategórie:

  • Juniori: Pre žiakov stredných škôl, ktorí nie sú v poslednom alebo predposlednom ročníku strednej školy
  • Seniori: Pre žiakov stredných škôl bez obmedzenia ročníka
  • Špeciálna kategória Open: Pre ľubovoľné tímy (súťažiaci nemusia byť žiakmi stredných škôl)

Podrobné pravidlá súťaže nájdete tu. Registrácia už začala na tejto stránke a bude prebiehať do 20. apríla. Neváhajte preto a dajte vedieť svojím učiteľom, žiakom alebo kamarátom, registrujte sa a my Vás radi "uvidíme" 23. apríla 2021.

Počet komentárov: 0

Aktuality

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(22. máj 2020)

Elektronické odovzdávanie
Najbližšie série našich seminárov prosím odovzdávajte výlučne elektronicky na stránke! Pre viac info pozrite najnovší príspevok. Ďakujeme (:
(19. marec 2020)

Koniec letného semestra STROMu
Letný semester STROMu nám skončil a na jeseň sa môžete tešiť na svoje vytúžené sústredenie. Pozrite si náš časopis s najnovším poradím ;)
(28. máj 2019)

Pozrite sa..
..ako sme sa mali na sústredeniach Malynáru, Matika aj STROMu. Fotky sú už v galériách :)
(05. marec 2019)

Koniec zimného semestra
Zimný semester nám už skončil a tých najlepších z vás čaká sústredenie. Ak sa vám podarilo medzi nich prebojovať, nezabudnite vyplniť prihlášku.
(22. december 2018)

Info

Stránka je vo vývoji, a je možné že natrafíte na chyby alebo nedostatky. Vaše postrehy a návrhy na zlepšenie prosím zasielajte na adresuTento projekt sa organizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.